Hakkımızda

Metalux Dekorasyon

Firmamız 2000’li yılların başında mağaza, ev, ofis dekorasyonu metal ekipmanları sektörüne imalat yapmak için Marka Metal ismiyle kuruldu. Zaman içinde gerek imalat tekniklerini gerekse kalite anlayışını geliştirerek, müşterilerine kaliteli ve hızlı çözümler sunabilen bir firma haline geldi. Şirket yapısındaki gelişim ve değişimle 2011 yılından sonra sektörde Marka Metal Makina ismiyle hizmet vermeye devam etti. Mimarlık, mobilya dekorasyon ve mağazacılık sektöründeki müşterileriyle güven ve imalat kalitesine dayalı, çözüm odaklı fikirler üretebilen deneyimli kadrosuyla kendi tarzını oluşturmuştur. 2016 yılında Uluslararası sektördeki değişimlere ayak uydurmak ve ülkemize yeni bir marka değeri katmak için, tescilli markası olan METALUX ismiyle hizmete devam etmektedir.

METALUX Dekorasyon olarak biz, tasarım ve sanat arasındaki uyumu en iyi şekilde sağlayarak takipçilerimizin duygularına hitap etmekteyiz. Misyonu,özgün tasarımları ile uluslararası standartlarda kaliteli ürünler imal etmek olan firmamızın ilk önceliği müşteri memnuniyetidir.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünlerinin tasarımında başta pirinç, paslanmaz ve demir olmak üzere her türlü metale arzu edilen değişikliği yapabilen firmamız, uzman tasarım ve mimari ekibiyle her türlü mekanı baştan yaratmaktadır.

Bizi Takip Edin